آغاز همکاری شرکت شبکه گستران ناب و هلدینگ شفیع

آغاز همکاری شرکت شبکه گستران ناب و هلدینگ شفیع

آغاز همکاری شرکت شبکه گستران ناب و هلدینگ شفیع

آغازهمکاری شرکت شبکه گستران ناب و هلدینگ شفیع .

شروع مذاکرات سران این دو شرکت بی شک آغاز حرکتی عظیم و بی سابقه در زمینه فناوری اطلاعات می باشد. تخصص و تجربه شرکت شبکه گستران ناب این بار در کنار بزرگترین هلدینگ ایران با بیش از هزاروسیصد شرکت فعال، قطعا تحولی عظیم در پی خواهد داشت.

مذاکرات و قراردادهای داخلی و بین المللی، با قدرت و تخصص تیم های متمرکز و متخصص این دو شرکت همسو با مدیران لایق پیگیری و انجام می پذیرد.

لذا در تلاشیم با بهره گیری از قدرت و تخصص ، یاری خداوند متعال و همراهی مدیران دلسوز، مجموعه ای بی نقص و همواره در مسیر تعالی را به ارمغان آوریم و این همبستگی را ارج نهیم.

با افتخار این همکاری را پیشکش میهن عزیزمان ایران و مردمان سر بلندش خواهیم کرد .

هلدینگ شفیع مرکب از شرکت های زیرگروه سرمایه گذاری، ساختمان، صنعت، زیر ساخت های مخابراتی و اینترنت، فناوری و اطلاعات (IT) ،با هدف بهره گیری و هم افزایی به توان شرکت های زیرگروه خود اقدام به تشکیل هلدینگ شفیع نموده است.

بدیهی است خلاقیت، نو آوری، دانش فنی و به روز رسانی سرمایه های مهندسی داخل کشور به همراه جذب تکنولوژی های نوین و سرمایه های خارجی با امکان ایجاد زیرساخت های مناسب در فضای خدمت رسانی ایران هدف بزرگ هلدینگ شفیع بوده که در این راه تمامی شرکت های زیر مجموعه نهایت توان خود را به کار خواهند برد.

امید است که در انجام این مهم موفق باشیم.

یک دیدگاه در “آغاز همکاری شرکت شبکه گستران ناب و هلدینگ شفیع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *