خبر فوری : جعل عنوان و کلاهبرداری از نام و تصاویر این شرکت

خبر فوری : جعل عنوان و کلاهبرداری از نام و تصاویر این شرکت

خبر فوری : جعل عنوان و کلاهبرداری از نام و تصاویر این شرکت

با سلام و روز بخیر.

متاسفانه صبح امروز مطلع شدیم شخص یا اشخاصی با سوءاستفاده از تصاویر این شرکت و جعل عنوان نام شرکت اقدام به کلاهبرداری و سرقت اطلاعات بانکی خلق الله نموده اند.

پیرو تماس تلفنی یکی از این افراد طعمه شده و توضیحاتی که از ایشان دریافت کردیم متوجه شدیم که شخص یا اشخاص کلاهبردار در وب سایت شیپور اقدام به درج آگهی نموده و یک آگهی با مضمون ” استخدام تایپر ” در این وب سایت بارگزاری نموده است. ( حتی اون شخص نوشتن کلمه تایپیست را به صورت صحیح نمیدانسته است.)

شیوه کلاهبرداری به این نحوه بوده است که از طریق تلگرام نرم افزاری را برای قربانیان ارسال میکردند و از آنها را ملزم به نصب نرم افزار نموده و سپس با اعلام اینکه شما نرم افزار را خریداری نکرده اید گول زده و به صفحه پرداخت آنلاین ارجاع میداده است.
در صفحه پرداخت آنلاین هیچ اثری از وب سایت معتبر بانکی نبوده و قربانی اطلاعات خود را به جای وارد کردن در درگاه بانکی و وب سایت بانک ، در وب سایت شخص کلاهبردار ( البته گویا وبلاگ هم بوده ) وارد کرده اند و ….

قربانیان بدون توجه به هشدارهای امنیتی پلیس فتا و حتی توضیحاتی که ما خودمان بارها و بارها خدمت همه اعلام میکنیم اقدام به وارد نمودن رمز ها و شماره کارتهایشان در وب سایت نامعتبر و غیربانکی نموده اند بهتر بگوییم قربانیان دودستی رمز عبور کارتهای عابر بانکشان را در اختیار سارقین قرار داده اند و این افراد سودجو با دسترسی به این اطلاعات اقدام به جابه جایی و کارت به کارت توانسته اند مبالغی را به کارتی دیگر منتقل نموده و فرآیند کلاهبرداریشان را انجام میدادند.

با توجه به اقدام سریع شخص دلسوزی که این شرکت را از این کلاهبرداری آگاه نمود سریعا با وکلای شرکت و دوستان مشورت کردیم و برآن شدیم که هرچه سریعتر پروسه و اقدامات لازم را به جهت شکایت از این فرد یا افراد انجام دهیم.

بدین وسیله لازم به ذکر است بدانید که این شرکت امکان ندارد در وب سایتهای دیگری آگهی تبلیغاتی بگذارد و دقیقا همان متن استخدام را در وب سایت شرکت منتشر ننماید. لذا هر آگهی دیگری که در وب سایت های تبلیغاتی مانند شیپور و دیوار و غیره وجود داشته باشد ولی در وب سایت این شرکت به آدرس www.shabakegostaran.net  وجود نداشته باشد را نامعتبر دانسته و مسئولیت پرداخت هرگونه وجهی را بدون استعلام قبلی از خود شرکت شبکه گستران ناب ، از خود سلب می نماید.

لذا خواهشمند است از وارد نمودن شماره کارت، کلمه عبور حساب و رمز دوم خود در وب سایت های نامعتبر خودداری نمایید تا خدایی نکرده طعمه افراد سودجو و کلاهبردار نشوید و در صورت مشاهده چنین سوءاستفاده هایی لطفا به وظیقه انسانی ، شرعی و اخلاقی خود عمل نموده و افراد مسئول و ذیربط را از همچین مواردی آگاه نمایید تا بتوانند جلوی همچین سوءاستفاده هایی را در اسرع وقت گرفته و مانع متضرر شدن خلق الله بشوند.

با پیگیری های پلیس فتا و مقامات قضایی این افراد را به سزای عملشان خواهیم رساند.

ارادتمند.
مدیرعامل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *