شبکه گستران ناب طرف قرارداد اداره برق سیستان و بلوچستان شد

شبکه گستران ناب طرف قرارداد اداره برق سیستان و بلوچستان شد

ظهر امروز ، همکاری شرکت شبکه گستران ناب و جناب آقای محمد پودینه ، مدیرعامل شرکت تامین آتیه کارکنان برق سیستان و بلوچستان آغاز شد .

پس از پنج ساعت گفتگو  مابین مدیران این شرکت ، تبادل نظر در زمینه های مختلف تجاری – تخصصی ، شرکت شبکه گستران ناب توانست با اتکا به سوابق کاری و و نمونه کارهای انجام شده ، اثبات تخصص های مورد بحث در زمینه طراحی وب سایت های مدرن و  شبکه های کامپیوتری و مسائل مرتبط ، قرادادهایی با این شرکت منعقد شد که در آن شرکت شبکه گستران ناب متعهد به اجرای پروژه های مطرح شده در این قرارداد شد .در این قرارداد طراحی وب سایت کجاوه به شرکت شبکه گستران ناب محول شد .

انرژی خورشیدی

ضمن رایزنی هایی که  در این زمینه و صحبت هایی که  با جناب آقای مهندس فربد ثروتی از اعضای شرکت آترین پارسیان ، مجری پروژه انرژی خورشیدی نیروگاه ۱٫۵ مگاواتی حرم مطهر امام خمینی واقع در اراضی بهشت زهرا و جنب حرم امام خمینی (ره).  که ظرفیت تولید فاز اول این نیروگاه ۱٫۵ مگا وات برق از انرژی خورشیدی با استفاده از سلول های فتوولتائیک می باشد ، و مدیر عامل  شرکت شبکه گستران ناب ، قرار بر این شد به زودی با شرکت آترین پارسیان در زمینه راه اندازی پروژه های تبدیل انرژی در سیستان و بلوچستان نیز همکاری داشته باشیم . این شرکت با فعالیت در زمینه های مختلف تولید انرژی از منابع تجدید پذیر انرژی به یکی از قطبهای فعال در زمینه انرژی های تجدید پذیر در کشور و منطقه بدل شده است.

در تصاویر زیر برخی از نمونه پروژه های انجام شده و در حال اجرای این شرکت را مشاهده میکنید :

%d8%a2%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *