طراحی وب سایت شیشه سکوریت

طراحی وب سایت شیشه سکوریت

طراحی وب سایت شیشه سکوریت جامینه

طراحی وب سایت شیشه سکوریت

طراحی وب سایت شیشه سکوریت
طراحی وب سایت شیشه سکوریت

 

طراحی وب سایت شیشه سکوریت شرکت جامینه آغاز شد .

در این طراحی وب سایت ، از به روز ترین تکنیک های طراحی وب سایت ، به شیوه ی کاملا ریسپانسیو ، قابل اجرا در کلیه سیستم عامل های ویندوز ، لینوکس ، مکینتاش و انواع سیستم های موبایل ، اندروید ، IOS و … می باشد .

شرکت شبکه گستران ناب
طراحی وب سایت ، شبکه ، امنیت شبکه

برای سفارش طراحی وب سایت ، می توانید با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید .

شیشه سکوریت چیست ؟

سکوریت کردن یک فرایند عملیات حرارتی است که بر روی شیشه‌های ساختمانی انجام می‌شود. این فرایند را می‌توان بر روی شیشه‌های رنگی، رفلکتیو، چاپ شده و یا لعاب خورده نیز انجام داد.

این نوع شیشه که محصولی از شیشه پنجره، رنگی، رفلکس دار، چاپ شده و یا لاکی می‌باشد.

  • عملیات حرارتی: عملیات حرارتی از گرم کردن یکنواخت جام شیشه تا دمای نرمی شیشه (بالای ۷۰۰ درجه سانتی گراد) می‌باشد. شیشه گرم شده بوسیله دمیدن هوای سرد به هر دو سطح شیشه سریعاً سرد می‌گردد. در این فرایند شیشه را تا مرحله نرم شدن در بالای ۷۰۰ درجه سانتی گراد حرارت داده، سپس سریعاً به دو سمت شیشه هوای بسیار خنک وزیده می‌شود.
  • در مرحله سرد سازی شیشه، لایه‌های بیرونی آن سریع تر از لایه‌های داخلی خنک می‌گردند که این امر موجب استحکام شیشه می‌گردد.

در خلال سرد شدن، سطوح شیشه سریع تر از مرکز آن سرد شده که موجب ایجاد تنش‌های دائمی و در نتیجه استحکام شیشه می‌گردد.

کوره‌های حرارتی نیز به دو صورت کانوکشن و المنتال می‌باشند. کوره‌های المنتال کوره‌های هستند که گرما با المنت به شیشه القا می‌گردد. کوره‌های کانوکشن به نصبت گرانتر از المنتال بوده ولی به دلیل القای گرما به وسیله گرمای هوا ی درون کوره سکوریت یکدست‌تر و بهتری به دست خواهد آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *