طراحی وب سایت عسل ایرانا

طراحی وب سایت عسل ایرانا

طراحی وب سایت عسل ایرانا

آغاز همکاری در فروش شرکت شبکه گستران ناب و  بزرگترین تولید کننده عسل طبیعی و بدون مواد افزودنی در خاورمیانه ، عسل ایرانا ( ایرانیکا سابق )

گزارش تصویری :

پس از مطالعه آخرین تکنیک های جهانی در فروش مجازی محصولات توسط شرکت شبکه گستران ناب و بررسی شرکت ایرانا و ساعت ها تفکر و ایده پردازی  ، بحث و تبادل نظر ، سه هفته بی خوابی تیم طراحی و صرف ۱۷۳ فنجان قهوه و از کار افتادن ۱ عدد لپ تاپ برآن شدیم تا یکی از بزرگترین و کامل ترین وب سایت های فروشگاهی تک محصوله و تخصصی را طراحی کنیم که این امر خود باعث ایجاد گام بزرگی در طراحی و تولید وب سایت های فروشگاهی محسوب می شود .

در این طراحی وب سایت سیستم فروشگاه آنلاین تعبیه شده است ، به صورتی که مشتریان عزیز می توانند عسل ناب طبیعی را به صورت آنلاین خریداری کنند و روز بعد تحویل بگیرند ، حتی در شهرستان ها و شهرهای خارج از کشور .

علاوه بر سیستم فروشگاهی ، یک سیستم همکاری در فروش نیز در این وب سایت برنامه نویسی شده است ، به گونه ای که بازاریابان عزیز می توانند با ثبت نام در قسمت بازاریاب ما شوید و پر کردن فرم ثبت نام  یکی از اعضای از تیم همکاری در فروش بزرگ ایرانا شوند .
پس از تکیمیل فرم عضویت و وارد شدن از طریق ” ورود بازاریابان ” لینکی به بازاریاب نمایش داده می شود که این لینک ، لینک فروش نامیده می شود .

با به اشتراک گذاشتن این لینک در گروه های تلگرام ، کانال ها ، اینستاگرام ، وب سایت ، ارسال از طریق پیامک های تبلیغاتی و … کسب درآمد آغاز می شود .

این لینک برای هر شخص منحصر به فرد می باشد و به عنوان یک غرفه فروشگاهی مجازی تلقی می شود .

با ارسال کردن این لینک به دوستان ، به ازای هر خرید ، پورسانت قابل توجهی به شخص ارسال کننده لینک تعلق میگیرد . ( با توجه به ضوابط درج شده در بخش همکاری در فروش )

از طریق ورود به ” ناحیه کاربری ” می توانید کلیه اطلاعات فروش خود را به صورت آنلاین مشاهده نمایید این اطلاعات شامل مشاهده کل فروش شما بر روی نمودار ، تعداد مشتریان ارجاع داده شده به وب سایت فروشگاه ، میزان سود دریافتی از خرید مشتریانی که شما معرفی کرده اید ، تغییر اطلاعات کاربری و … می باشد .

برای بهترین بودن ، فقط خوب ایده دادن مهم نیست ، از نظر ما ، تخصصی عمل کردن ، از ایده های خوب ارائه دادن مهم تر است …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *