طراحی وب سایت کافی شاپ

طراحی وب سایت کافی شاپ

طراحی وب سایت کافی شاپ کندل یا همان طراحی وب سایت کافی شاپ شمع

طراحی وب سایت کافه کندل – کافه شمع

طراحی وب سایت کافی شاپ کافه کندل

 

طراحی وب سایت کافی شاپ
طراحی وب سایت کافی شاپ

طراحی وب سایت کافی شاپ

طراحی وب سایت کافی شاپ کندل  ، یکی از پروژه های اخیر شرکت شبکه گستران ناب بوده است ، در این طراحی سعی شده است وب سایت به صورت کاملا ریسپانسیو و پویا طراحی شود .

در این طراحی وب سایت کافی شاپ کندل ، منو های غذا ها به صورت کاملا حرفه ای طراحی شده است گه به بازدیدکنندگان این وب سایت اجازه میدهد تا به راحتی در بین منو های ارایه شده غذا و نوشیدنی های سرد و گرم ، دسر ها ، پیش غذا ها ، صبحانه ها و … به راحتی دسترسی داشته باشند .

طراحی وب سایت کافه کندل پروژه ای تحت زبان برنامه نویسی php می باشد ، که این زبان برنامه نویسی کاملا اپن سورس بوده و به کاربران و طراحان و پشتیبانان وب سایت اجازه می دهد به راحتی ، با داشتن دانش برنامه نویسی به این زبان ، بتوانند وب سایت را ویرایش نمایند و یا حتی دیزاین آن را به راحتی چند کلیک تغییر دهند .

در پروژه طراحی وب سایت کافیه کندل با به کار گیری تصاویر گالری ، منو ها و غیره ، نقش زیبایی را در واکنش گرا بودن این وب سایت ایفا کردیم .

این شرکت همواره در تلاش است ، نمونه کارهای خود را دقیقا مطابق با نظر کارفرما تهیه و تولید کند ، همان گونه که در این پروژه ( طراحی وب سایت کافی شاپ کندل ) مشاهده کردید ، مشخص است ، ظاهری زیبا و آراسته ، کاربر محور ، و واکنش گرا ست .

کافی شاپ داران ، رستوران داران ، می توانند در صورت لزوم جهت طراحیوب سایت  رستوران و یا موارد این چنین ، با شماره تلفن های شرکت در قسمت

تماس با ما اقدام نمایند .

شبکه گستران ناب  ، طراحی وب سایت ، شبکه ، امنیت شبکه

مشاهده وب سایت : http://candlecafee.ir

یک دیدگاه در “طراحی وب سایت کافی شاپ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *