عکاسی وب سایت

عکاسی وب سایت

عکاسی وب سایت

عکاسی وب سایت یکی از مهمترین بخش های طراحی وب سایت می باشد

عکاسی وب سایت
عکاسی وب سایت

 

 

اگر میخواهید یک وب سایت بسیار زیبا داشته باشید ، که بتوانید از طریق آن ، درآمدزایی کنید ، یا به مشتریان خود جنس خود را نشان دهید ، این که عکس های با کیفیتی داشته باشید ، بسیار مهم است .

چرا که استفاده کردن از وب سایت برای مشتری بسیار زیبا تر خواهد بود ، و مشتریان عزیزتان به راحتی می توانند به کیفیت مطلوب جنس های شما پی ببرند .

عکس یکی از بهترین راه ها برای داشتن وب سایت زیبا و با کیفیت وترغیب خوانندگی بیشتر وب سایت شماست. مغز انسان با تصاویر به مراتب بیشتر از متن ساده تحریک می شود و راحت تر بر روی یک عکس کلیک می کند تا یک لینک متنی ساده. در حقیقت تصویر انسان به خصوص تصویر چهره او تاثیر بیشتری از تصویر یک منظره یا چشم انداز دارد و بیشتر جلب توجه می کند.

اما یک صفحه وب بسیار بیشتر از یک سری تصاویر جذاب است، بلکه رسانه تعاملی است که فقط صاحب وب سایت بقیه را مخاطب قرار نمی دهد. و در بیشتر مواقع خوانندگان مشاهده گران صرف نیستند. آنها همیشه به دنبال چیزی بهتر هستند تا با یک کلیک به آن سمت بروند.

در مطالعاتی که روی کلیک های کاربران انجام شد مشخص شد جایی که عکس ها هستند شانس زیادی برای کلیک شدن دارند. به همین دلیل است که تبلیغات گرافیکی ارزش بیشتری نسبت به تبلیغات متنی دارند. اما اگر تصاویری که در وب سایت خود دارید کاربران را به کلیک کردن ترغیب نمی کنند، ارزشی ندارند و بهتر است آن عکی ها را جایگزین نمایید.

تصاویر خود را به گونه ای تنظیم کنید که کاربران را هدایت کنند

در طراحی وب سایت توجه داشته باشید که عکس هایی که استفاده می کنید باید قابل کلیک کردن باشند. به این ترتیب با زبان تصویر به کاربر وب سایت خود می گویید که قرار است کدام صفحه را ببینند. فرقی نمی کند این تصویر مانند یک لوگو باشد یا تصویر حیوان دست آموز شما!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *