بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت چیست ؟

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وبسایت (Search Engine Optimization)، به روش ها و تکنیک هایی گفته می شود که شما می توانید بر روی یک وبسایت پیاده سازی نمائید تا موجب افزایش ترافیک، رتبه و نمایانی آن وبسایت در صفحات نتایج یک موتور جستجو شود. وقتی که شما وبسایت خود را بهینه سازی می کنید، در واقع شانس بیشتری می یابید تا در نتایج بالای یک موتور جستجو ظاهر شوید. پروسه بهینه سازی شامل تکنیک ها و روش های بسیاری است که در ارتباط با خود وبسایت و یا وبسایت هایی که از نظر محتوایی مشابه وبسایت شما هستند، صورت می گیرد.

بهینه سازی وب سایت
بهینه سازی وب سایت

استفاده درست و صحیح از روش های بهینه سای وبسایت که به بهینه سازی کلاه سفید (White Hat SEO) موسوم هستند، به شما کمک می کند که وبسایت خود را در نتایج بالای یک موتور جستجو به مدت طولانی قرار دهید. بالطبع، این موضوع به افزایش ترافیک و تولید رتبه بهتر و بالاتر وبسایت شما منجر خواهد شد. در مقابل، عدم استفاده صحیح از روش های بهینه سازی استاندارد، موجب می شود تا وبسایت شما رتبه فعلی خود را نیز از دست داده و حتی موجب حذف شما از نتایج فهرست شده در یک موتور جستجو گردد.

 

 عکس هایی که در وب سایت استفاده میکنید بسیار مهم است ، لذا برای بهتر دیده شدن در میان رقیبان ، از عکاس های حرفه ای شبکه گستران ناب استفاده نمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *